2021 Trend Abiye Modelleri

Söz ya da nişan elbisesi seçiminde 2021Trend Abiye Modellerinden ilham almaya ne dersiniz? Sizin için dünyaca ünlü tasarımcıların en yeni koleksiyonlarını inceledik ve öne çıkan trendleri sizler için bir araya getirdik. Nostaljik, romantik ve fresh! Tarzınız ne ile işte 2021 abiye trendleri ve en yeni nişanlık elbise modelleri karşınızda.

Her yıl, senenin trend renklerini açıklayan Pantone Renk Enstitüsü, 2021 yılı renklerini gri ve sarı olarak belirlediğini açıkladı. Gücün ve dayanıklılığın simgesi olan gri ile umudun temsilcisi sarı tonlarını, söz-nişan organizasyonlarında kullanarak trendlere uygun bir görünüm ile mekanda kendi tarzınızı yansıtmanın en trend yolunu yakalayacaksınız.

2021’in düğün trendlerinde sade ve samimi organizasyonlar öne çıkarken renkli tasarımlar da bu sadeliye canlılık katarak görselliği ifade ediyor. Özellikle sade bir organizasyon düşünüyorsak, pembe, mavi gibi renklerde, pastel tonlarda elbise seçimi yapabilir, hoş ve romantik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Spagetti askılar, 2021 nişan elbiseleri için bir trend oluştururken, aynı zamanda hakim ve halter yakanın birleşiminden oluşan yüksek halter yaka da öne çıkan seçeneklerden en göze çarpıcı modeller olarak karşımıza çıkıyor. Zarif ve şık bir görünüm sağlayan bu trend yaka tipinin ortadan ayrılmış düz saçlarla yakıştığını da ayrıca belirtmek isteriz.

Robadan etek kesimine sahip abiyelerin 2021 versiyonu sofistike ve zarif hatlarla karşımıza çıkıyor. Derin yakalar, ince askılar ve hacimli kumaşlardan tasarlanan bu modelleri özellikle ters üçgen ve dikdörtgen vücut tipine sahipseniz tercih edebilirsiniz.

Her dönem romantik ve gösterişli olan kabarık omuz ve kollar 2021’in abiye trendleri arasında yerini alıyor. Güçlü bir silüete sahip olmak isterseniz önerdiğimiz bu kesimin, tarzına göre vatkalı ya da balon formlu seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Paylaş:

Diğer Yazılar

Yorum Yap

Gönder