2021 Trend Alyans Yüzük Modelleri

Alyanslar iki insanın hayatları boyunca en uzun kullandıkları birbirlerine verdikleri sözün temsili takılardır. Hayatınız boyunca en şık ve anlamlı aksesuarlarınız olacakları ve her bakışta o güzel gününüzü hatırlatacakları alyans seçimi her çift için en değerli ve önemli adımlardan biridir. Her şeyden önce sevdiğiniz kişiye bağlılığınızı ve sevginizi simgeleyen alyanslarınızı seçmeye başlamadan aklınızda hemen hemen bir model oluşturmanız için bu yazıyı sizler için hazırladık. Birkaç model ile derlediğimiz 2021 Trend yüzük modellerini gelin birlikte inceleyelim.

Eşinize bağlılığınızın ve aşkınızın sembolü olan alyansınız ve tektaşınız neden sol ele ve sol elin dördüncü parmağına gelin birlikte öğrenelim. Eski Romalılar, aşk damarı anlamına gelen “vena amoris”in diye bilinen bir damardan bahseder ve bu damarın sol elin dördüncü parmağından kalbe doğru kesintisiz uzandığına savunurlarmış. Aşkınızda, aynı damarlarınızdan akan kan gibi ölene kadar sizle yaşaması için sol parmağa takılması uygun görülmüştür.

Alyans seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı başlıca detaylar.

  1. Her şeyden önce içinize sinen, zevkinize uygun modeli bulmak için yeterince zaman ayarlamalısınız. Devamlı gittiğiniz kuyumcunuzdan işe başlayabilirsiniz. Sonrasında farklı firmalardan da fiyat ve fikir almak için gezinize devam edebilirsiniz.
  2. İlerde oluşacak olan sıkıntılar için karşımızda muhatap bulabilmek için, markalı ürün almaya özen gösterin.
  3. Sertifikalı ürün almaya özen gösterin.
  4. Alyans seçiminde günlük hayatınızdaki tarzınız ve giyim zevkinizi de dikkate ederek tercih yapmalısınız. Sade yada gösterişli? Seçiminiz sizin kişiliğinizi yansıtmalı. Ne de olsa her gün parmağınızda olacaklar.

Unutmayın alyanslarınız nikâhtan sonra sol elinize geçecek ve sonsuza kadar aşkınızın simgesi olarak parmağınızda kalacak.

Paylaş:

Diğer Yazılar

Yorum Yap

Gönder