2021 Trend Gelin Saçı Modelleri

2021 yılı zor geçen bir yıldan sonra insanların biraz daha gösterişten uzak bir sadeliğe sevk ettiği ve asıl önemli olanın sevdiklerimizle kaliteli vakit geçirmek olduğunu anladığımız bir yıl olacak. Bu sebeple düğünlerde de aynı düşünce tarzı ile daha sade ve şık bir eğlence ortamı olması sağlanacaktır.

Seçilecek olan gelinlik, duvak veya diğer aksesuarlar, abartılı saç ve makyaj modelleri ile karşımıza çıkmayacak. Artık kuaförlerde saatlerce gelin başı yaptırmakla vakit kaybetmek tarih olacak. Yılın doğal organizasyon trendine natürel görünümünü tercih etmek isteyen gelin adaylarına hitap eden gelin saçı modelleri arasında dalgalı açık saç modelleri daha çok rağbet görüyor.

Örgü gelin saçı modeli kır düğünlerinin vazgeçilmezi olurken gevşek şekilde örülmüş saçlara zarif ve romantik bir görünüm elde edilmiş olacak. Doğallık ve sadeliğin ön planda olduğu atkuyruğu saç modeli sırtı dekolteli olan veya minimalist bir tarza sahip olan gelinliklerde tercih edilen bir model olacak.

Gelin saçı topuz olmadan olmaz diyenler için ise eski abartılı topuzların yerini, abartısız ve düğün bütünlüğün tarzına uygun aksesuar kullanarak tasarlanan topuzlar alacak.

Duvak tercih etmeyen gelin adayları için tavsiyemiz ise sade bir sıkı topuzla taşlı bir taç kullanarak ihtişamlı görüntü elde edebilirsiniz veya küçük bir aksesuar takarak naif bir görüntü alabilirsiniz ya da çiçekli aksesuarlar kullanarak bohem bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Paylaş:

Diğer Yazılar

Yorum Yap

Gönder