2021 Trend Nikah Şekeri Modelleri

Yaşamınızın en mutlu gününde misafirlerinize nikah gününüzün bir hatırası olarak nikah şekeri hediye etmek istersiniz tabii. Hayatınızda sadece bir kere yaşayacağınız bir zamana şahitlik edecek sevdikleriniz de şık ve zarif hediyelikleriniz kalsın istiyorsanız düğün konseptinizi düşünerek uyumlu nikah şekeri modelini seçmeniz gerekir. Genellikle davetli sayısı ile belirlenen nikah şekerleri, törene katılamayacak olan fakat daha sonra görüşme ihtimali olanlar için hediye edebileceğinizi düşünerek fazla sayıda sipariş vermek daha doğru olacaktır.

Düğün konseptiniz kırda ya da salonda ise ona uygun bir nikah şekeri seçmelisiniz. Kırda olan bir düğüne hasırla süslenmiş veya lavanta detaylı bir nikah şekeri tercih ederken, salonda yapılacak düğüne daha şık ve gösterişli mesela kristal yada parlak metal kutulu nikah şekerleri uygun olabilir.

Bir de nikah şekerinin içine düşüneceğiniz ayrıntı da önemlidir. Klasik bir badem şekerinin yanında daha yumuşak bir lokum tercih edebiliriz. Ya da yiyecek bir malzemeden çok lavanta veya bir tohum tercih edebilirsiniz. Çok daha farklı bir dizayn isterseniz 2021 yılında daha çok ihtiyacımız olan küçük bir çam ağacı fidanı ya da başka bir ağaç tohumu da farklı bir nikah şekeri fikri olabilir.

Hem davetlilerin gözüne hitap edecek hem de uygun fiyatı ile bütçenizi zorlamayacak bir nikah şekeri modeli tercih edebilirsiniz. Misafirlerinizin yıllarca saklayabileceği tasarımlar pleksi magnet, cam kavanoz, cam mumluk gibi kullanışlı alternatifli modeller olabilir.

Paylaş:

Diğer Yazılar

Yorum Yap

Gönder