İş Bankası İmece kart Anlaşmalı İş yerleri

İmece Kart Türkiye İş Bankası tarafından tarımsal faaliyetlerle uğraşan müşterilere sunulan bir hizmettir. Tarım Kredileri direkt olarak İmece Kartı alan kullanıcılara verilirken, tarımsal faaliyetler yürüten müşteriler İş Bankası İmece kart Anlaşmalı İş yerleri olarak sözleşmeli üye işlemcilerinden ihtiyaçlarını karşılaması halinde faiz alınmadan alışveriş yapabiliyor. İmece kart sahiplerinin kullanabileceği esnek vade ile fiş kartında sunulan tarımsal kredinin vade süresi, hasat süresine göre en fazla bir sene olarak belirleniyor. Bunun yanında, faizsiz bir sürenin sonunda veya faizsiz bir dönemde satın alma işlemi yapılırsa faiz ödemeleri uygulanmıyor.

İş Bankası İmece Kart Nakit Avans Veriyor Mu?

Tarımsal faaliyetlerle uğraşan müşteriler tarafından İş Bankası İmece Kart Nakit Avans Veriyor Mu? Sorusu sıkça gelmektedir. İş bank imece kartı tarım kredisi fırsat sağlayıcısı olarak da kullanma özelliği bulunuyor. İmece Kart, tüm noktalarda 7 gün 24 saat ATM kullanımı ile sunulan Banka kartı özelliği ile Türkiye’de arazi transferleri, yatırım işlemleri, fatura ödemeleri ve bakiye bilgileri gibi çeşitli hizmetlerden yararlanma fırsatı sunuyor. Son olarak, İmece kart depozito hesabı ile POS cihazı kullanarak alışveriş yapılabiliyor.

İş bank İmece Kart Petrol Satın Alımda Geçerli Mi?

Yukarıda belirtilen avantajların dışında sık sorulan sorulardan bir tanesi de İş bank İmece Kart Petrol Satın Alımda Geçerli Mi? Olmaktadır. İş Bankası, üye iş yerlerinde geçerli bir kart olarak bilinmektedir. Bu sebeple, imece kartınızı Maksimum Kredi Kartının geçerli olduğu her noktada petrol satın alma işleminde kullanabilirsiniz. Petrol satın almalarında zaman zaman bankalar veya petrol şirketleri kampanyalar düzenlemektedir. İş Bankası İmece kart Anlaşmalı İş yerleri ile 100 TL’lik akaryakıt alımına 3. alımda 30 TL maksipuan hediye gibi kampanyalar bulunuyor.

Paylaş:

Diğer Yazılar

Yorum Yap

Gönder